Size bir telefon kadar yakınız
0312 472 87 27 (PBX)
Dil Seçin
trenar

Enerji Kabloları

09.11.2020
68 görüntülenme

Çeşitli enerjiler ve bunların kullanımı, günlük hayatımızın önemli bir parçasıdır. Birçok uygulaması vardır. Enerji kabloları, elektriğin de önemli bir parçasıdır. Enerji kablosu olmadan bir elektrik kaynağını hayal edemeyiz. Bakır, en saf haliyle büyük miktarda yararlanılan az sayıdaki elementten biri olduğu için elektrik endüstrisinde önemli bir rol oynar. İletken alaşımın çoğu, bir oranda bakırdan oluşur. Enerjinin doğru akışı enerji kablosundan geçer, aynı zamanda iletken üzerinden geçmesine yardımcı olur ve dağıtım sırasında sızıntı veya bozulmayı önlemeye yardımcı olur.

Farklı Çeşitlerde En Kaliteli Kablolar

Firmamız her alanda farklı enerji kabloları ile hizmet vermektedir. Bununla beraber doğru kullanım ve doğru malzemeler de sağlanır. Örneğin, bakır kaplı tellerle yapılabilir. Bakır iyi bir iletkendir, elektrik akımı kaynağında sızıntıyı önlemeye yardımcı olur. Güç iletimi sırasında, ısı ve bozulma şeklinde elektrik kaçağı olasılığı vardır. Firmamız tarafından sağlanan enerji kabloları, iletim sırasında enerji kaybı oranının düşürülmesine yardımcı olur.

Sağlanan Hizmetlerden Doğan Faydalar Ve Kullanım Alanları

Enerji kabloları esas olarak güç kaynağı, aydınlatma ve diğer elektriksel amaçlar için bina kablolamasında kullanılır. Ayrıca endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Bu nedenle en kaliteli kablolar firmamız tarafından sunulur. Ürünlerin birçok avantaj sağladığı da bilinmektedir. Çıplak ağır yük kapasitesi sayesinde tel arızalarına karşı da koruma sağlar, risk faktörlerinin azaltılmasına yardımcı olur.

Nötr ve toprak kablolaması sağlamaya büyük ölçüde yardımcı olur. Genelde telekomünikasyon ve İnternet iletişiminde iletim amacıyla kullanılır. Elektrik Kablosu ayrıca ofislerde ve inşaat hattında çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Aymeda olarak en iyi şekilde ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Yüksek memnuniyetle beraber uzun ömürlü kullanım da sağlanmış olur.

Farklı Alanlarda Kullanılmak Üzere Ürünler

Her çeşit kablo özenle hazırlanmıştır. Özellikle farklı amaçlara ve kullanım alanlarına göre sınıflar bulunur. Ürün yelpazesi geniştir. Verdiğimiz hizmet içerisinde alçak, orta ve yüksek gerilim hattı kabloları bulunur. Üstelik güvenlik açısından yangına dayalı kablolar da bulunur. Tesisat işlemleri içinde farklı nitelikte birçok enerji kablosu temin edilir. Hem kaliteli ve doğru üretim vardır hem de müşterilerimize olan ilgimiz vardır. Son derece deneyimli iş yapılır.