Size bir telefon kadar yakınız
0312 472 87 27 (PBX)
Dil Seçin
trenar

Yangına Dayanıklı Kablolar

09.11.2020
41 görüntülenme

Firmamız sunduğu hizmetler neticesinde mevcut hizmet ağını genişletmiştir. Bu durum tamamen ortaya çıkan müşteri talepleri ile sağlanmıştır. Firma olarak kalite en önemli kıstas olarak hizmetlere konu olmaktadır. Kalite ile birlikte hedeflenen mutlu müşteri portföyü fark yaratan hizmetleri doğurmaktadır. Firmamız sunduğu yangına dayanıklı kablolar ile kusursuz bir hizmet sağlamaktadır. Bu noktada istenen müşteri memnuniyeti en üst noktada sağlanmış olmaktadır. Firmamız hizmet ve ürünleri web sitesi aracılığı müşterilerine sergilemektedir.

Yangına Dayanıklı Kablolar

Firmamız ürünleri her zaman doğru ve olması gerektiği gibi sunulmaktadır. Tüm faaliyetler ihtiyaçlar göz önüne alınarak müşteri beğenisine sunulmaktadır. Taleplerin doğru olarak ölçülmesi adına doğru bir ihtiyaç analizi ortaya koyulmaktadır. Müşterilerimizi tanıyarak ihtiyacına göre cevap sunuyoruz. Firma olarak sektörde önemli ölçüde tecrübeler kazanılmıştır. Bu tecrübeleri elektrik malzemeleri ürünlerine eksiksiz olarak işlemiş bulunmaktayız. Sağladığımız aktif gelişim ile sürekli bir yenilenme hali ortaya çıkmaktadır. Bu noktada uzman ekibimiz ve firmamız bünyesi etkili faaliyet yürütmektedir.

Firma olarak sektör içerisinde önemli adımlar atılmıştır. Piyasaya yeni yönler kazandıran yapımız sayesinde aranan bir firma yapısını büründük. Rekabet içerisinde diğer firmalara göre fark yaratan çalışmalarımız kimliğimizi oluşturmaktadır. Geniş hizmet seçeneklerimiz ile faaliyet ağı çok farklı çeşit kazanmıştır. Yangına dayanıklı olarak üretilen kablolar zayıf akım kablosu içerisinde dahil edilmiş durumdadır. Müşteri odağı ile sunulan hizmetler eksiksiz olarak devam ettirilmektedir.

Firma Hizmet Sonrası İşleyişi

Firma olarak sunulan hizmetlere ait süreçler kusursuz olarak yürütülür. Garantili olarak sunulan hizmetler her aşamada kendisini belli etmektedir. Sağlanan tüm tedarik hizmetleri firma güvencesi ile ortaya çıkmaktadır. Firmamız hizmet sonrası kullanıcı yorumlarına da gereken önemi göstermektedir. Oluşacak her türlü yorum firma adına yeni gelişmeleri yaratacaktır.

Yangına Dayanan Kablo Özellikleri

Zayıf akım kablosu olarak gösterilen bir üründür. Farklı çeşitleri ve kullanım alanları yer almaktadır. Kullanım alanları olarak; bina içi tesisat ve daha iletişimleri gösterilebilir. Özellikleri gereği bu kablolar yangına karşı koruma sağlamaktadır. Alevi iletmeyen ve duman oluşuma yaratmayan yapısı ile avantaj sağlar. Okul ve hastane gibi alanlarda zehirli gaz oluşumu önlenmesi adına tercih edilir.