Size bir telefon kadar yakınız
0312 472 87 27 (PBX)
Dil Seçin
trenar

Yalıtkanlı Orta Gerilim Kabloları

13.11.2020
53 görüntülenme

Her alanda ihtiyacımı olan tüm kablo türlerini websitemizde Aymeda güvencesiyle bulabilirsiniz. Yalıtkanlı orta gerilim kabloları kullanım alanına göre ihtiyaç duyulan bir türdür. Özellikleri ise şunlardır;

Teknik Veriler Nelerdir?

Maks. Alan sayısı Çalışma sıcaklığı: 90 ° C
Maks. Alan sayısı kısa devre sıcaklığı: 250 ° C (max. 5 sn.)
Anma gerilimi: 8,7 / 15 kV
Min. bükülme yarıçapı: 15 x D
D     : Kablo dış çapı

Uygulama

Ani yük değişimlerinin olduğu enerji şebekelerinde kullanılan düşük dielektrik kayıplı kablolardır. Konut veya endüstriyel alanlarda, yer altında veya kanallarda döşenmiştir.

Yapı

1. Bükülü bakır iletken.
2. İç yarı iletken tabaka.
3. XLPE yalıtımı.
4. Dış yarı iletken tabaka.
5. Yarı iletken bant.
6. Bakır bant ekranı.
7. Dolgu.
8. PVC dış kılıf.

Yalıtkanlı Orta Gerilim Kabloları Ne İşe Yarar?

Orta Gerilim kabloları veya OG kabloları, Uluslararası Elektroteknik Komisyonu (IEC) tarafından 1kV’den 100kV’a kadar voltaj derecesine sahip olarak tanımlanan bir kategoridir. Bununla birlikte, ülkelere, standart ayar gövdelerine ve tarihsel olarak mühendisler olarak kullanılan sistem tipine bağlı olarak orta gerilim kablo bandının nerede başladığı ve bittiği konusunda bir miktar belirsizlik devam etmektedir. Orta gerilim kavramı, yalnızca gerilim seviyesi arttıkça ve artık sıklıkla ekstra düşük ve ekstra yüksek gerilim içeren daha geniş bir sınıflandırma aralığına ihtiyaç duyulduğunda tanıtıldı.

Aymeda Elektrik Olarak Nasıl Ürünler Sunmaktayız?

Aymeda Elektrik olarak Ankara Ostim Sanayi Bölgesi’nde bulunana firma satış mağazamızda, 3.3kV ile 45kV arasında değiştiğini düşündüğümüz orta gerilim kablolarının lider tedarikçisi hizmeti vermekteyiz. Daha yüksek voltajlar için, uygulamanız için doğru kabloyu bulmak için lütfen yüksek voltaj kablo teknik özelliklerimizi ziyaret edin. MV XLPE izoleli kablolarımız çeşitli İngiliz ve uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir.

Bunlar arasında İngiliz Standardı olan BS6622 ve BS7835’e uygun zırhlı kablo ; IEC 60502-1 ve IEC 60502-2 dahil olmak üzere IEC standartları ; N2XSY , N2XS2Y , N2XSEY , NA2XSY ve dahil olmak üzere çok çeşitli uluslararası inşaat spesifikasyonlarının yanı sıra NA2XS2Y kablo türleri de sunmaktayız. Aymeda Elektirk Malzemeleri olarak yüzlerce kablo çeşitliliğimiz ile inşaat alanlarında, evlerde, ofislerde her türlü alanda güvenle hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat, kaliteli malzeme ve hızlı teslimat için firmamızı tercih edin.