Size bir telefon kadar yakınız
0312 472 87 27 (PBX)
Dil Seçin
trenar

Veri İletişim Kabloları

13.11.2020
56 görüntülenme

Gürültü reddinin kritik olduğu yerlerde iyi esneklik ve üstün koruma sağlar. AWC , Ethernet, ses ve ağ sistemleri ve daha fazlası gibi uygulamalar için veri iletişim kablolarını ve bilgisayar kablolarını dağıtır .
Bilgisayar kablolarımız, çok iletkenli, çok eşli ve düşük kapasitanslı modeller dahil olmak üzere farklı tasarımlara sahiptir. Büyük sinyal bütünlüğü ve elektrik performansı sağlamak için kablolarımızda folyo kalkanlar veya folyo / örgü kalkanlar da kullanılmaktadır.

Aymeda Veri İletişim Kabloları

Cat5 veya Cat6 bükülü çift ağ kablolaması, iletişim ve genel seslendirme sistemi kablosu, endüstriyel ekipman kontrol kablosu ve daha fazlası gibi kategori kabloları sağlayabiliriz. Veri iletişim kabloları Aymeda’nın kaliteli bilgisayar kabloları, tüm bilgisayar tel ve endüstriyel ekipman ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli yapı ve malzemelerde mevcuttur. Kablolarımız için daha fazla bilgi ve ürün özellikleri için lütfen aşağıdaki ürün bağlantılarına bakın.

Cat5 ve Cat6 bilgisayar kablolarına, esnek veri kablolarına veya iletişim kablolarına ihtiyacınız olsun, benzersiz uygulamanız için doğru kabloyu bulmanıza yardımcı olacağız. Ayrıca, genellikle bilgisayarlar için dahili çevresel kablo tesisatı olarak kullanılan gri ve gökkuşağı şerit kablolar da sunuyoruz. Bilgisayar ve veri iletişim kabloları seçimimiz, diğerlerinin yanı sıra kompozit kablolar, telefon gümüş saten kabloları ve uçak içi eğlence kabloları gibi daha özel ürünleri de içerir.
Olağanüstü kalite ve çekici özellik kombinasyonu için, Aymeda bilgisayarına ve veri iletişim kablolarına güvenebilirsiniz. Bilgisayar kablosu seçeneklerimizin her birine ilişkin tüm özellikleri görmek için yukarıda listelenen ürün bağlantılarını ziyaret edin.

Veri, Telefon İletişim Kablo Çeşitleri

Aymeda’nın telefon iletişim kablosu envanteri AWM 20251 kablosunu içerir. Bu, ses ve düşük hızlı veri uygulamaları için çok uygundur. Düz oval tasarım, RJ11, RJ12 modüler fişlerin hızlı bir şekilde soyulmasını ve kıvrılmasını sağlar. AWM 20251 kablosu, veri aktarımı, telefon bağlantıları ve bazı seri bağlantılar gibi ses ve düşük hızlı veri uygulamaları için mükemmel bir çözümdür. Düz kompakt tasarım, alanın dar olduğu uygulamalarda iyi sonuç verir. Saha kurulumları için bu kablo, standart bir modüler sıkma aleti kullanılarak RJ11 veya RJ12 modüler fişlerle sonlandırılabilir. 500ft veya 1,000ft makara olarak mevcuttur.