Size bir telefon kadar yakınız
0312 472 87 27 (PBX)
Dil Seçin
trenar

Sinyal Kontrol Kabloları

13.11.2020
63 görüntülenme

Sinyal kontrol kabloları düşük voltajlı kontrol sinyalleri ve ses uygulamaları için idealdir. Bu esnek kablolar, blendajsız veya harici elektriksel gürültü girişimine karşı koruma sağlayan blendajlı versiyonlarda mevcuttur. Kablo, çeşitli tel boyutlarında veya bükümlü çiftlerde ayrı iletkenlerle mevcuttur ve belirli uzunluklarda veya herhangi bir toplu uzunlukta kesilerek sipariş edilebilir.

Sinyal Çiftli VFD / Servo Kablosu

Sinyal çiftine sahip VFD / Servo kablosu, aynı kılıfta hem güç hem de sinyal sağlayabilir ve mükemmel EMI koruması sunar. Dahil edilen korumalı sinyal çifti, SureServo ürünleri gibi fren kontrolü veya geri bildirim gerektiren motorlar ve sürücüler için idealdir. Çeşitli tel boyutlarında dört iletkenli mevcut olan kablo, gerekli uzunluklarda 1 fitlik artışlarla (minimum 20ft) sipariş edilir.

Termokupl ve RTD Uzatma Kablosu ve Kablosu

Termokupl ve RTD uzatma kablosu / kablosu, termokupl sinyallerini genişletirken sinyal bütünlüğünü korumak için kritik öneme sahiptir. Standart ASTM / ANSI renk kodlu uzatma kablosu ve kablosu, çeşitli izolasyon tiplerinde ve blendajsız veya genel ekranlı stillerde mevcuttur. Ürünler, belirtilen uzunluklarda veya herhangi bir toplu uzunlukta kesilerek sipariş edilebilir.

RTD Sensörleri / Probları için Uzatma Kablosu
RTD teli olarak kullanım için özel yapı, ”kullanıma hazır” kabloyla karşılaştırıldığında üstün performans sunar. Mevcut RTD tel yalıtım türleri arasında alüminyum Mylar blendajlı PVC ve FEP Teflon ve bakır topraklama teli bulunur. Uzunlukta kesilmiş, minimum 20 fit

Enstrümantasyon Kablosu

Enstrümantasyon kablosu tipik olarak endüstriyel enstrümantasyon, kontrol, alarm ve enerji yönetimi devrelerinde kullanılır. 8 bükümlü çifte kadar mevcut olan bu UL ITC / PLTC listeli kablolar, elektriksel gürültüye karşı koruma sağlayan genel bir kalkan içerir; Ayrı ayrı korumalı çift modeller de parazite karşı koruma sağlar. Belirtilen uzunluklarda veya herhangi bir toplu uzunlukta kablo kesimi sipariş edin.

Bireysel ve Genel Kalkanlı Bükülmüş Çiftler

Analog veya iletişim sinyalleri için mükemmel olan 300V UL ITC / PLTC listeli enstrümantasyon kablosu, 8 adede kadar ayrı korumalı bükümlü çift artı bir genel blendaj ile mevcuttur. Genel folyo kalkan, harici gürültüye karşı korur; ayrı kalkanlar, çiftler arasında harici gürültü girişimini ve paraziti önler. Belirtilen uzunluklarda veya herhangi bir toplu uzunlukta kablo kesimi sipariş edin.