Size bir telefon kadar yakınız
0312 472 87 27 (PBX)
Dil Seçin
trenar

Ankara ABB Elektrik Bayi

13.11.2020
75 görüntülenme

Müşterilerine kablo, şartel ürünleri,akım kablolar ve el aletleri gibi ihtiyaçlarına yönelik olarak piyasada en uygun ve kalieli ürünlerini aymeda elekrtik ile sunmaktayız.
Ankara ofisli şirketimiz altyapı kullanımı başta olmak üzere birçok alanda doğan elektriksel ihtiyaçlarınızı gidermektedir.

Sadece Ankara’da değil Türkiye’nin birçok iline kablo ve elektrik için donanımsal ekipman tedarik etmekteyiz. Müşterilerimize karşı hiçbir şekilde kaliteden ödün vermediğimiz işletmemizde müşterilerimizin ihtiyaçları yönünde üretim gerçekleştirmekteyiz.

Ankara’da ABB Elektrik Bayisi

İşletmemiz yapısı gereği elektirik sektöründe faaliyet gösteren önemli işletmelerle çözüm ortakĺığı ilişkisi içerisindedir. Bu çözüm ortaklarımız arasında Ankara abb elektrik bayi yer almaktadır. Klemens üretimi konusunda ortak bir üretim gerçekleştirerek sektör içerisinde müşterilere en hızlı şekilde ihtiyaçlarını karşılayabilmekteyiz.

Klemens Çeşitleri

Tıpkı kablo çeşitleri bulunduğu gibi klemenslerde kullanım alanlarına ve kalitelerine göre değişim göstermektedirler. Sıcaklığın yoğun olduğu ve elektriksel izolenin az bulunduğu kablo tesisatları sırasında kullanılan klemnsler çok daha farklı bir yapıya sahiptir. Aymeda elektrik ile sizlere en uygun fiyata klemns çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Kablo Çeşitleri

Yalıtımlı kablo, bakır kablo, yüksek gerilime dayanıklı kablo gibi işletmemizde hem şehir içi altyapıya uygun hemde fabrika,apartman gibi yapıların elektrik donanımlarını sağlayacak kablo çeşitlerimiz mevcuttur. Ankara ili olmak üzere yıllardır içerisinde yer aldığımız elektrik ve kablo sektöründe yukarıda bahsettiğimiz gibi altyapı çalışmalarını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Ürünlerimizi  en hızlı olabilecek şekilde malzemelerin temin edilmesi konusundaki hassaslığımızda devam etmektedir. Kablo ve elektrik projeleriniz için bizden teklif almayı asla ihmal etmeyin.

Markamız

Gelişen teknojiyle birlikte elektrik sektöründeki ihtiyaçlar ve müşterilerin talepleri de büyük oranda bir artış içerisindedir. Aymeda elektrik markamızla müşterimize asla olumsuz bir tavır sergilememişizdir. Müşterilerimizin elektrik alanında kablo,el aletleri, donanımsal malzemeler konusunda çözüm odaklı bir işletme politikasına sahibiz.

Bu nedenle tıpkı ABB firmasıyla olduğu gibi elektrik sektöründe var olan birçok firma ile ilişkiler içerisindeyiz. Böylelikle müşterimiz bizlerle iletişim kurduklarında sadece bizim ürünlerimize değil aynı zamanda çözüm ortaklarımızla da ulaşmış olmaktadırlar. Bu durum müşterilerimize büyük bir zaman kazancı sağlamaktadır.

Aymeda elektrik firmamız ile iletişime geçip fiyat alabilir ve ihtiyaçlarınıza yönelik en kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.